+90 532 217 00 28
info@sbklogistics.com

Hakkımızda

Firmamız SBK LOJİSTİK İstanbul’da Ertuğrul Kılıç tarafından kurulmuştur.

İşimize duyduğumuz saygı , çalışmalarımızdaki titizlik müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen SBK LOJİSTİK uzman kadrosu ve kendi öz mal araçlarımız ile firmaların taşıma / lojistik taleplerine sigortalı güvenli ve hızlı cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan SBK LOJİSTİK faaliyette bulunduğu şehir içi ve şehirler arası lojistik hizmetlerinde saygı ve hoşgörüden taviz vermeden , sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

VİZYONUMUZ

SBK LOJİSTİK getirdiği çözümler ile hizmet vermiş olduğu müşterilerinin en önemli sorunu olan tedarik zincirindeki ürün ve bilginin kontrolü ,ayrıca lojistik gereksinimler için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine ‘Sadece İsteyin’ diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmıştır.

MİSYONUMUZ

Yenilikçi , müşterisine hizmet vermekten zevk alan , alternatifler sunan ekibimizle teknolojik altyapıyı uygulayarak müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını arttıran ,programlı lojistik hizmetler sunmak.