+90 532 217 00 28
info@sbklogistics.com

Yaş Meyve Sebze Taşımacılığı


SBK Lojistik olarak biz, büyük özenle yetiştirdiğiniz ve paketlemesini gerçekleştirdiğiniz yaş meyve,sebzelerinizin ve dondurulmuş gıdalarınızın ulaşacakları en son adrese güvenle ve özenle taşınmasında başrol oynuyoruz.Konusunda uzmanlaşmış kadromuz sizlere bu konuda danışmanlık hizmeti ve süreç takip hizmeti de vermektedir.Müşterilerimizin güveni bizim için en önemli hediyedir.

+4oC ile +8oC hassas derecelendirme sistemine haiz olan ürünlerin taşınması için kullanılan yöntem biçimidir. Cold Frigofirik taşıma yöntemimiz ile beyaz et ve et ürünleri, kırmızı et ve et ürünleri. Süt ve süt ürünleri. Sebze ve meyve gibi ürünlerin taşımacılığını gerçekleştiriyoruz. Listede adı geçen ürünler dışında, ilgili sıcaklık grubunda taşınması gereken ürünleriniz için çözümler üretiyoruz.

-18oC ile -26oC hassas derecelendirme sistemine haiz olan ürünlerin taşınması için kullanılan yöntem biçimidir. Freeze Frigofirik taşıma yöntemimiz ile dondurulmuş meyve sebze, et ürünleri, deniz ürünleri, hazır yemek, dondurma, tereyağ, dondurulmuş süt ürünleri, oda sıcaklığı dışında taşınması gereken ve ağırlıklı olarak sıfır derecenin çok altında korunması öngörülen tüm gıda ürünler, freeze frigofirik taşıma yöntemi ile sevk edilir. Listede adı geçen ürünler dışında, ilgili sıcaklık grubunda taşınması gereken ürünleriniz için çözümler üretiyoruz.

+18oC ve üzeri ısı hassasiyeti olmayan tüm paketli gıda ürünleri taşımacılığı bu guruba girer. Kahvaltılık gevrekler, kızarmış ekmek grubu, bisküvi, cips, oda sıcaklığında formu bozulmayacak özellikte paketlenmiş ve içeriği uygun çikolata ürünleri gibi mamuller.

+15oC ile +18oC hassas derecelendirme sistemine haiz olan ürünlerin taşınması için kullanılan yöntem biçimidir. Cool Frigofirik taşıma yöntemimiz ile çikolata ve ürünleri, unlu mamüller, yumurta ve yumurta türevleri için soğuk taşıma lojistiği hizmeti veriyoruz. Listede adı geçen ürünler dışında, ilgili sıcaklık grubunda taşınması gereken ürünleriniz için çözümler üretiyoruz.

Ürününüzün özelliğine göre özel soğutuculu araçlarla ve belli derecelerde hizmet verilmektedir. Frigo taşıma hizmeti veren şoförlerimize düzenli olarak eğitim verilmektedir. Ürünlerin tazeliğinin ilk günkü gibi korunarak teslimat noktasına ulaştırılmasını sağlayan frigorifik taşımada Mutlu Nakliyat olarak soğuk tedarik zincirinde uzman kadromuzla sizlere yüksek kalitede , düşük maliyetli hizmet sunmaktadır. Sigorta ile göndermiş olduğunuz yüklerin bir taşıma aracı ile bir yerden bir yere taşınması sırasında bir kaza ya da olaya bağlı olarak fiziken zarar görmesi teminat altındadır. Mutlu Nakliyat olarak bizler frigorifik taşımacılıkta uzmanlaşmış bulunmaktayız. Aşağıdaki tabloda bazı mamullerin hangi derecelerde taşınması gerektiğine dair bilgiler yer almaktadır;